INSERT INTO sites(host) VALUES('forumivirtual.net') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) forumivirtual.net Estimated Worth $159,522 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Who is forumivirtual.net at net.whois-servers.net

Domain Name: FORUMIVIRTUAL.NET

Registry Domain ID: 1855338174_DOMAIN_NET-VRSN

Registrar WHOIS Server: whois.namecheap.com

Registrar URL: http://www.namecheap.com

Updated Date: 2018-04-20T07:19:32Z

Creation Date: 2014-04-19T09:34:45Z

Registry Expiry Date: 2019-04-19T09:34:45Z

Registrar: NameCheap, Inc.

Registrar IANA ID: 1068

Registrar Abuse Contact Email: abuse

Registrar Abuse Contact Phone: +1.6613102107

Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited

Name Server: nia.ns.cloudflare.com

Name Server: phil.ns.cloudflare.com

DNSSEC: unsigned

URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/

>>> Last update of whois database: 2018-12-08T04:41:07Z <<<For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/eppNOTICE:
The expiration date displayed in this record is the date the

registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is

currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration

date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring

registrar. Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to

view the registrar's reported date of expiration for this registration.TERMS OF USE:
You are not authorized to access or query our Whois

database through the use of electronic processes that are high-volume and

automated except as reasonably necessary to register domain names or

modify existing registrations; the Data in VeriSign Global Registry

Services' ("VeriSign") Whois database is provided by VeriSign for

information purposes only, and to assist persons in obtaining information

about or related to a domain name registration record. VeriSign does not

guarantee its accuracy. By submitting a Whois query, you agree to abide

by the following terms of use: You agree that you may use this Data only

for lawful purposes and that under no circumstances will you use this Data

to:
(1) allow, enable, or otherwise support the transmission of mass

unsolicited, commercial advertising or solicitations via e-mail, telephone,

or facsimile; or (2) enable high volume, automated, electronic processes

that apply to VeriSign (or its computer systems). The compilation,

repackaging, dissemination or other use of this Data is expressly

prohibited without the prior written consent of VeriSign. You agree not to

use electronic processes that are automated and high-volume to access or

query the Whois database except as reasonably necessary to register

domain names or modify existing registrations. VeriSign reserves the right

to restrict your access to the Whois database in its sole discretion to ensure

operational stability. VeriSign may restrict or terminate your access to the

Whois database for failure to abide by these terms of use. VeriSign

reserves the right to modify these terms at any time.The Registry database contains ONLY .COM, .NET, .EDU domains and

Registrars.

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of forumivirtual

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...
Alexaæ ‡éą˜

Search Engine Spider Emulation

Title:Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Description:Forumi Virtual ka ruajtur me fanatizem traditat, kulturen e historine. Lajmet ne kohe reale komente e diskutime te ndryshme Shqip.
Keywords:albanian chat, blerje online, bonoparti, bonton, challenge, chat, fajtori chat, shqiperia, dashuria, dashurie, dhurata, diplomaci, engjejt, familja, fashion, femra, internet, jeta, kufij, libra, libra falas, libra shqip, mbreteri, ndjenje, new economy, nictjeter, psikologji, marsi, shkarko libra shkollore, thenie dashurie
Body:
style
Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Rregjistrohu
Keni Humbur Fjalekalimin?
Ta ruaj informacionin??
Shqiptar te Bashkuar
Aktiviteti
Statuset
Forumi
Postimet e Reja
Levizje te shpejta
Sheno Forumin si te lexuar
Programe
Postimet Sote
View Site Leaders
Thanks / Like Statistics
Hottest Threads / Posts
Portali
Blog
Lajme
Grupet
CHAT
KĂ«rkim i Avancuar
Forum
Top 10 Stats
Loading...
Loading...
Postimet e fundit
Loading...
Loading...
Loading...
Mirësevini tek Forumi Virtual
Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.
Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të votosh në sondazhe dhe shumë opsione të tjera...
E gjitha kjo me nje regjistrim falas! Regjistrimi ështe i shpejtë, i thjeshtë, dhe mbi te gjitha falas prandaj çfarë prisni " RREGJISTROHUNI " Bashkohuni që sot me komunitetin tonë,
Nëse keni probleme gjatë regjistrimit mos hezitoni te na " KONTAKTONI ".
Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Miresevini ne Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar.
Të njihemi me njëri-tjetrin
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Prezantoni veten në forum
(5 Duke Shikuar)
Prezantimi dhe njohja e anëtarëve midis tyre.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 972
Postime: 21,170
Postimi i Fundit:
Pershendetje!
by
Frank
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Dedikuar Shqipërisë
(2 Duke Shikuar)
Nënforumi ku do të zbuloni perlat dhe bukuritë e fshehura të Shqipërisë. Vendet më të bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipërisë.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 462
Postime: 2,599
Postimi i Fundit:
Kush janë Arbëreshët, ose...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Përshëndetje dhe Urime
(2 Duke Shikuar)
Përshëndetjet dhe urimet tuaja të zemrës për anëtarët e forumit.
NĂ«n-Forume:
bull; Ditëlindjet e anëtarëve
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 412
Postime: 11,285
Postimi i Fundit:
Ketu Pershendesni Sa Here...
by
Frank
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Dite me Pare
Viset shqiptare
Ideja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë, malit të zi dhe camërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 84
Postime: 11,294
Postimi i Fundit:
Sofra Shkodrane
by
Marakli^Krapit
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Dite me Pare
Bashkëatdhetarët nëpër botë
Kushdo që e ndjen veten shqipëtar dhe i mungon atdheu i tyre në atë zbrastësi ku ndodhen jashtë kufijeve të atdheut të tyre lë të shuajnë mallin në këtë komunitet virtual shqipëtar.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 102
Postime: 2,011
Postimi i Fundit:
Sofra Emigranteve ...
by
Nautilus
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
View Articles
20-09-2018
Albumi Fotografik
Këtu mund të postoni fotografi nga më të ndryshme
Moderatoret:
Legally_Sweet
NĂ«n-Forume:
bull; Fotomania 2016
bull; Fotomania 2017
bull; Fotomania 2018
bull; Fotomania 2015
bull; Fotomania 2014
bull; Fotomania 2013
bull; Fotomania 2012
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 452
Postime: 10,895
Postimi i Fundit:
Private
Tema shoqërore
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Portali i forumit
(2 Duke Shikuar)
është si të thuash prezantimi i parë i forumit dhe ketu gjenden temat me të klikuara ose më të rejat.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,605
Postime: 11,601
Postimi i Fundit:
Fatura e dritave, 800.000...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Ore me Pare
Diskutime shoqërore
(3 Duke Shikuar)
Probleme sociale të shoqërisë, diskutime mbi fenomene të tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit të ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë për t'u diskutuar.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,690
Postime: 54,988
Postimi i Fundit:
Cfare ju ka bere me shume...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Orë Më Parë
Arsimi
C'do gjë mbi shkollën, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
NĂ«n-Forume:
bull; Bota studentore
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 301
Postime: 3,055
Postimi i Fundit:
Si të mbani nxënësit të...
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
16-09-2018
Dashuri dhe pasion
Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
Moderatoret:
dangerous
NĂ«n-Forume:
bull; Rrefime ndjenjash
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 976
Postime: 24,680
Postimi i Fundit:
Thenie per dashurine.
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Stil jete
(2 Duke Shikuar)
Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor.
Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,111
Postime: 8,832
Postimi i Fundit:
Nëse ha këto ushqime ju...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Ore me Pare
TĂ« ndryshme
(2 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vertete jeni të lirë dhe të paparagjykuar.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 3,478
Postime: 42,134
Postimi i Fundit:
Kush është babai?
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
17 Ore me Pare
Libido
Nuk lejohet pjesëmarrja nën moshën 18 vjec!
NĂ«n-Forume:
bull; Kuriozitete seksuale
bull; Sekretet e jetës seksuale
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,303
Postime: 20,091
Postimi i Fundit:
Private
Media dhe politika
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Aktualiteti
(11 Duke Shikuar)
Zhvillimet më të fundit të shoqërisë shqiptare. Politikat e brendshme dhe të jashtme shqiptare.
NĂ«n-Forume:
bull; Kronika e zezë
bull; Analizë-Opinion
bull; Zgjedhje Lokale 2015
bull; Lajme nga Maqedonia
bull; Lajme nga Shqipëria
bull; Zgjedhjet Parlamentare 2009
bull; Zgjedhjet Vendore 2011
bull; Zgjedhjet Parlamentare 2013
bull; Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
bull; Kosovë- Zgjedhjet lokale 2013
bull; Lajme kulturore
bull; TĂ« fundit nga Bota e Spektaklit
bull; Gossip
bull; Big Brother VI
bull; Big Brother VII
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 9,931
Postime: 50,737
Postimi i Fundit:
Unaza e Re, Basha krah...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Ore me Pare
Zgjedhjet parlamentare-2017.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 101
Postime: 384
Postimi i Fundit:
Gara për kreun e PD-së, kjo...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
29-06-2017
Aktualiteti botëror
(2 Duke Shikuar)
Zhvillimet më të fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe të jashtëme.
NĂ«n-Forume:
bull; Rajoni
bull; Kriza Greke.
bull; Personalitetet Publike
bull; Lajme nga ISIS.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 3,041
Postime: 18,610
Postimi i Fundit:
Clinton është në telashe të...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Multimedia
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Programe Televizive
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
NĂ«n-Forume:
bull; Kinematografia
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 193
Postime: 1,582
Postimi i Fundit:
Private
Muzika shqiptare dhe e huaj
Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
Moderatoret:
Passion,
dangerous
NĂ«n-Forume:
bull; Tekste këngësh shqiptare
bull; Tekste këngësh të huaja
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 243
Postime: 4,680
Postimi i Fundit:
Cfare kenge jeni duke degjuar...
by
Delirium
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Orë Më Parë
Video
(1 Duke Shikuar)
Këtu do të vini të gjitha videot e muzikës, sportit, humorit etj.
Moderatoret:
Passion
NĂ«n-Forume:
bull; Video muzikore
bull; Video sportive
bull; Video humoristike
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 675
Postime: 4,900
Postimi i Fundit:
Video Motivuese
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Jave Me Pare
Arti dhe Kultura
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Letërsia
(5 Duke Shikuar)
Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit
Moderatoret:
ZoteriaJuaj,
Passion
NĂ«n-Forume:
bull; Ditari
bull; Konkursi i letërsisë!-2018.
bull; Tregime
bull; Konkursi i letërsisë!-2014
bull; Konkursi i letërsisë!-2017
bull; Konkursi i letërsisë!-2015
bull; Konkursi i letërsisë!-2016
bull; Aforizma
bull; Poezi
bull; Letërsia botërore
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 579
Postime: 14,109
Postimi i Fundit:
Krijimet e muajit Nentor 2018
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Orë Më Parë
Këndi i fëmijëve
Këndi për vogëlushët tanë shqipëtarë. Vjersha, përralla, tregime, dhe fabula në gjuhën tonë të bukur shqipe
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 83
Postime: 767
Postimi i Fundit:
Filma vizatimore te dubluar...
by
Natta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
21-08-2018
Letërsia shqiptare
(2 Duke Shikuar)
Moderatoret:
ZoteriaJuaj,
Passion
NĂ«n-Forume:
bull; Letërsia e vjetër
bull; Letërsia e bejtejxhijve
bull; Letërsia e rilindjes
bull; Letërsia e pavarësisë
bull; Letërsia moderne
bull; Letërsia antike greke
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 156
Postime: 1,671
Postimi i Fundit:
Artan Gjyzel Hasani
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
27-09-2018
Gjuha shqipe
(1 Duke Shikuar)
Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë
NĂ«n-Forume:
bull; Fjalë të urta popullore
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 239
Postime: 2,782
Postimi i Fundit:
Origjina e Gjuhës Shqipe nga...
by
Frank
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
22 Ore me Pare
Arkitektura dhe Inxhinieria
(2 Duke Shikuar)
Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do të njihemi me historinë, zhvilimet , teknologjinë , krijimin e ndërtesave dhe hapësirave ku jetojmë.
Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 174
Postime: 1,036
Postimi i Fundit:
Pishinat e Ă«ndrrave, nuk...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
03-05-2018
Arti figurativ dhe krijimtaria
Bukuria e punimeve nga dora e njëriut. Punime artizanale, guri, druri, baltë, pikturë, skulpturë, etj.
Bota e anëtarëve të forumit në krijimtaritë e tyre.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 228
Postime: 2,135
Postimi i Fundit:
Pikturat tuaja te preferuara
by
Aver
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
3 Dite me Pare
Moda dhe estetika
(5 Duke Shikuar)
Këtu mund të gjeni, gjithcka për Bukurinë femërore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet më të ndryshme e gjithcka që ka të bëjë me estetikën e njëriut
NĂ«n-Forume:
bull; Mirëmbajtja e Trupit
bull; Veshje dhe Aksesorë
bull; Makiazhi dhe mirëmbajtja lekurës
bull; Flokët dhe thonjtë
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,123
Postime: 8,137
Postimi i Fundit:
Cfare keni veshur ne kete...
by
Delirium
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
21 Minuta Me Pare
Kuzhina Shqipëtare
(1 Duke Shikuar)
Receta të kuzhinës tradicionale shqipëtare e më tepër...
NĂ«n-Forume:
bull; Kuzhina Internacionale
bull; Te rejat nga guzhina !
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 271
Postime: 3,459
Postimi i Fundit:
Patate me ajke ne furre
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Dite me Pare
Legjislacioni
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Jurisprudencë
(2 Duke Shikuar)
Jurisprudenca cfarë përbën në tërësi Jurisprudenca. Të qënit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 89
Postime: 423
Postimi i Fundit:
Kodi i Punes
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
07-04-2017
Kodi civil
Interpretimi i kodit civil sipas idesë tuaj.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 6
Postime: 31
Postimi i Fundit:
Fondacionet
by
Loyalty
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
07-04-2018
Teknika Legjislative
Parime dhe rregulla për hartimin e akteve normative.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 8
Postime: 57
Postimi i Fundit:
Kriminalistika
by
#10023; #7746;! #7784; #1196;! #7728; #10023;
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
01-02-2018
Ligjet e institucioneve shtetërore
(1 Duke Shikuar)
Nocioni ligj përcaktohet si akt juridik i përgjithshëm, rregull e detyrueshme dhe si urdhër shtetëror i sanksionuar, i adresuar numrit të pakufizuar të subjekteve të së drejtës për ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutën, në procedurë të vecantë, zakonisht nga organi legjislativ i njëjtë që e miraton kushtetutën. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston në konstatimin se ligji është akt juridik i shprehjes së vullnetit politik të ligjvënësit. Aspekti material i ligjit konsiston në përmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janë të shumta dhe praktikisht i rregullojnë të gjitha sferat e jetës shoqërore, sic janë arsimi, kultura, shkenca, shëndetesia, ekonomia etj.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 31
Postime: 116
Postimi i Fundit:
Ndryshimet tek ligji i dhunës
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Dite me Pare
Aktet Ligjore
Libraria e akteve ligjore
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 15
Postime: 49
Postimi i Fundit:
Perkufizimi i Aktit
by
WxP
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
04-12-2015
Shkenca Politike
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Politika
(1 Duke Shikuar)
NĂ«n-Forume:
bull; Politika Ndërkombëtare
bull; Politika kombëtare
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 365
Postime: 3,163
Postimi i Fundit:
Ish-zëdhënësja e Hagës shokon...
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
06-07-2018
Diplomacia
(1 Duke Shikuar)
NĂ«n-Forume:
bull; Presidenca
bull; Qeveria
bull; Ministritë
bull; Ambasadat
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 29
Postime: 198
Postimi i Fundit:
Kultura Diplomatike Mbretërore
by
Loyalty
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
30-03-2018
Organizatat, Kombëtare dhe Ndërkombëtare
NĂ«n-Forume:
bull; BE
bull; Nato
bull; Unesco
bull; Undp
bull; Vetëvendosje
bull; Mjaft
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 53
Postime: 140
Postimi i Fundit:
Vlerat thelbesore te BE-se
by
Loyalty
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
10-06-2018
Ideologji
(1 Duke Shikuar)
NĂ«n-Forume:
bull; Nazizmi
bull; Fashizmi
bull; Socjalizmi
bull; Komunizmi
bull; Demokracia
bull; Anarkia
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 44
Postime: 461
Postimi i Fundit:
Themeluesi i komunizmit –...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
08-05-2018
Shkencat sociale
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Filozofia
Bisedime të lira mbi tema të Filozofisë.
NĂ«n-Forume:
bull; Fjalori i ndjenjave te papershkruara!
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 180
Postime: 2,216
Postimi i Fundit:
Thenie filozofike
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Orë Më Parë
Psikologjia
(4 Duke Shikuar)
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 600
Postime: 4,574
Postimi i Fundit:
Psikologjia e turmave
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Historia
(4 Duke Shikuar)
Historia kombëtare shqipëtare dhe ajo botërore ndër shekuj.
NĂ«n-Forume:
bull; Historia shqiptare.
bull; Personalite të shquara Shqiptare /boteror
bull; Historia Botërore
bull; Foto dhe video historike
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,529
Postime: 8,308
Postimi i Fundit:
Kush ishte NORA E KELMENDIT?
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Jave Me Pare
Shkencat Ekzakte
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Shkencë dhe Teknologji
(1 Duke Shikuar)
Gjithcka rreth shkencës dhe teknologjisë së fundit!
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 779
Postime: 2,510
Postimi i Fundit:
Kush do të udhëheqë robotikën...
by
Eugeneral
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Dite me Pare
Matematikë dhe Gjeometri
Probleme, teorema dhe ndihmë nga anëtarët.
Moderatoret:
Hartini
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 83
Postime: 1,585
Postimi i Fundit:
A jeni për kuiz? - Pak...
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Ekonomi dhe Biznes
Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore
NĂ«n-Forume:
bull; Sistemi bankar
bull; Financa
bull; Marketingu
bull; Ekonomia botërore
bull; Prodhimi dhe infrastruktura
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 359
Postime: 1,402
Postimi i Fundit:
Si e gjykoni situaten...
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
06-10-2018
Mjekësia
(1 Duke Shikuar)
Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
NĂ«n-Forume:
bull; NĂ«na dhe FĂ«mija
bull; Dhëmbet dhe kujdesi tyre
bull; Dieta dhe ushqimi
bull; Lajme Mjekësore
bull; Keshilla Mjeksore
bull; Shkarkime Mjeksore
bull; Grupet e Semundjeve
bull; Semundjet infektive
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,977
Postime: 9,574
Postimi i Fundit:
9 shenjat e hershme të atakut...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Astrologjia
Këtu do të gjeni cdo informacion që ka të bëj me këtë degë kaq të mistershme e të bukur të Astrologjisë. Horoskop etj..
Moderatoret:
Natta
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 368
Postime: 3,424
Postimi i Fundit:
Gjumi dhe Shenjat
by
Hope
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
08-08-2018
Arkeologji dhe antropologji
Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 253
Postime: 526
Postimi i Fundit:
Zbulohen varrezat e lashta në...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
29-09-2018
Fenomene paranormale
(1 Duke Shikuar)
Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 151
Postime: 1,755
Postimi i Fundit:
Nga fuqia psikike, tek vdekja...
by
Vvetoni
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
19-07-2018
Enigma dhe mistere
Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 262
Postime: 1,348
Postimi i Fundit:
Cili është ndikimi që ka hëna...
by
Natta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
29-07-2018
Fizikë dhe Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 524
Postime: 2,310
Postimi i Fundit:
Zbulimet e Fizikës që kanë...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Gjeologji dhe Gjeografi
NĂ«n-Forume:
bull; Turizmi
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 387
Postime: 1,417
Postimi i Fundit:
Nëntë qytete alternative për...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Jave Me Pare
Bota e Kompjuterit
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Informatikë
Një hap drejt eksplorimit të botës virtuale, aty ku 1 dhe 0 përbëjnë kompjuterin, një ndër shpikjet më madhështore të shekullit të kaluar.
NĂ«n-Forume:
bull; Mobile
bull; Networking
bull; Reklama të Faqeve
bull; Links TĂ« Huaj
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 531
Postime: 3,089
Postimi i Fundit:
Fqe per shkarime programesh...
by
Edisongen
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
15-09-2018
Karakteret shpirtërore
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Diskutime fetare dhe anti-fetare
Çdo temĂ« qĂ« do tĂ« hapet dhe do tĂ« ketĂ« nĂ« pĂ«rmbajtje tĂ« tij, lidhje me fenĂ«.
NĂ«n-Forume:
bull; Foto
bull; Video
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 90
Postime: 1,412
Postimi i Fundit:
A munde ti besohet udheheqja...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Besimtarët katolik
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin katolik.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 133
Postime: 1,505
Postimi i Fundit:
Shenjtoret Katolik
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Jave Me Pare
Besimtarët musliman
(1 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin musliman
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,227
Postime: 9,274
Postimi i Fundit:
Audio dhe Video Islame
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
01-09-2018
Besimtarët ortodoks
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin ortodoks
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 37
Postime: 114
Postimi i Fundit:
Mallkimet apo bekimet e Shen...
by
ilia spiro
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
25-08-2018
Besimtarët bektashi
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin bektashi.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 4
Postime: 74
Postimi i Fundit:
Dita e Ashures: Fëmijët...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
25-10-2015
Ateizëm
(2 Duke Shikuar)
Persona që nuk kanë një kult, që nuk kanë një frymezues shpirtëror dhe që nuk besojnë në dicka përtej qënies së tyre. Nuk arrijnë ta konceptojnë fjalën perëndi, besojnë në atë cfarë shohin dhe frymezimin e gjejnë vetëm tek vetëvetja. Besojnë më shumë tek përparimi njerëzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerëzore.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 73
Postime: 2,745
Postimi i Fundit:
Njerëzit më inteligjentë janë...
by
Soulmind
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
04-02-2018
Bindje idesh lidhur mbi besimin
(1 Duke Shikuar)
Në këtë forum do të ketë bashkëbisedime nga të gjitha rrymat e besimit dhe si të thuash është një pikë takimi lidhur mbi të gjitha këto kultura shpirtërore.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 323
Postime: 5,504
Postimi i Fundit:
Sektet, si po i shkatërrojnë...
by
Darius
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
05-05-2018
Sport
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Futboll
(1 Duke Shikuar)
Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate.
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
NĂ«n-Forume:
bull; Kampionati Europian-2016.
bull; Futbolli Shqipëtar
bull; Kampionati Botëror
bull; Liga e Kampioneve
bull; Kupa Uefa
bull; Kampionati Italian
bull; Kampionati Francez
bull; Kampionati Anglez
bull; Kampionati Spanjoll
bull; Kampionati Gjerman
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,204
Postime: 8,324
Postimi i Fundit:
FIFA jep lejen, Kosova...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Sporte të tjera
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
NĂ«n-Forume:
bull; Formula 1
bull; Tenis
bull; MotoGp
bull; Peshengritje
bull; NBA- Basketboll
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 264
Postime: 1,040
Postimi i Fundit:
Regullat e sigurise ne lidhje...
by
Zana1
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
27-08-2018
Lojrat Olimpike 2008
Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 23
Postime: 226
Postimi i Fundit:
Cili shtet do te kete me shum...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
10-01-2016
Lojrat Olimpike 2012
Olimpiada 2012- Londer
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 56
Postime: 244
Postimi i Fundit:
Çmenden mediat serbe, ja se...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
06-08-2016
Lojrat Olimpike dimerore 2014
Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 2
Postime: 14
Postimi i Fundit:
Shqiptarja, atletja më e mirë...
by
Eugeneral
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
07-06-2017
Forume të tjera
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Kuriozitete
(6 Duke Shikuar)
Kuriozitete të ndryshme nga bota që na rrethon.
NĂ«n-Forume:
bull; Kuriozitete Rreth Bimëve
bull; Kuriozitete Rreth Shpendëve
bull; Kuriozitete Rreth Kafshëve
bull; kuriozitete rreth insekteve
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 3,001
Postime: 16,795
Postimi i Fundit:
Greqi, ligj kundër turistëve...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
10-10-2018
Lojra
(3 Duke Shikuar)
NĂ«n-Forume:
bull; Gjëegjëza të ndryshme
bull; Lojë Inteligjente
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 291
Postime: 16,995
Postimi i Fundit:
Pyetje pergjigje te ndryshme..
by
Delirium
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
48 Minuta Me Pare
SmS
NĂ«n-Forume:
bull; SmS Dashurie
bull; SmS Humoristike
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 9
Postime: 1,033
Postimi i Fundit:
PER TY(dedikim dashurise)
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Ore me Pare
Humor
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 211
Postime: 6,648
Postimi i Fundit:
Barcoleta te ndryshme
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Chit - Chat
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Rreth Kanalit Shqipëria
Çdo gjĂ« rreth kanalit shqipĂ«ria.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 49
Postime: 218
Postimi i Fundit:
Kerkes Per Te Qene Ne Staf
nga Walker
10-02-2018
Ankesat për Stafin Shqipëria
Për çdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 244
Postime: 1,544
Postimi i Fundit:
Pse Fshihen Ankesat Pa Marr...
by
Nicktjeter
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
View Articles
06-06-2017
Kërkesa për Access level 5
(1 Duke Shikuar)
Bëni kërkesat tuaja për acc në kanalin #Shqipëria
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 215
Postime: 1,020
Postimi i Fundit:
deshira per tu be @ admin
by
Aver
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
20-05-2017
mIRC Plus
Bëni pyetje, kërkesa dhe shkarkime për scripte dhe addonse të ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 20
Postime: 93
Postimi i Fundit:
Fajtori-Script!! Script Per...
by
Gjykatesi-EL
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
01-05-2017
ForumiVirtual
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Mbi këtë forum
(2 Duke Shikuar)
Komentet, sugjerimet tuaja mbi këtë forum, të rejat më të fundit që janë shtuar.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 126
Postime: 4,043
Postimi i Fundit:
Pershendetje.
by
Frank
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
18 Ore me Pare
Lajmërime dhe Reklama
(2 Duke Shikuar)
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 144
Postime: 578
Postimi i Fundit:
Falas - mësimi i gjuhëve të...
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
04-10-2018
Sondazhe dhe votime
Këtu mund të diskutoni rreth aktualitetit shqipëtar. Tema të ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 100
Postime: 6,946
Postimi i Fundit:
A martohesh me 1 jo te...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Ore me Pare
Arkiva e forumit
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Arkiva
(16 Duke Shikuar)
Temat me pjesemarrje të herëshme do ti gjeni të arkivuara në këtë nënforum.
NĂ«n-Forume:
bull; Temat e Postimet ngjitese
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 389
Postime: 346,120
Postimi i Fundit:
Cfare keni veshur ne kete...
by
Drejtori
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
20 Ore me Pare
Shënoji Forumet si të Lexuar
|
Liderat e ForumiVirtual
Ç'kemi ndonjĂ« tĂ« re?
Anetare Aktivë Aktualisht...
There are currently 241 users online. 6 anëtarë dhe 235 vizitorë
Numri më i madh i anëtarëve në linjë ishte 7,146, 08-03-2018 më 08:56.
lrm;Marakli^Krapit,
lrm;Monique
Statistikat e Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Tema
60,571
Postime
911,963
Anëtarë
16,387
Përshëndesim anëtarin më të ri, Valentina Tresa
Blogs
98
Entries
384
Last 24 Hours
0
Latest Blog Entry, Nje baba kriojn duar artificiale dhe i shperndane falas per femijet ne nevoje by Poshnjari
Postimet e Fundit
Delirium iu përgjigj një teme Cfare keni veshur ne kete cast!! in Moda dhe estetika
16 Minuta Me Pare
Abis iu përgjigj një teme Cfare keni veshur ne kete cast!! in Moda dhe estetika
17 Minuta Me Pare
Delirium iu përgjigj një teme Pyetje pergjigje te ndryshme.. in Lojra
43 Minuta Me Pare
Delirium iu përgjigj një teme Cfare kenge jeni duke degjuar ? in Muzika shqiptare dhe e huaj
58 Minuta Me Pare
Delirium iu përgjigj një teme Cfare keni veshur ne kete cast!! in Moda dhe estetika
59 Minuta Me Pare
Zana1 iu përgjigj një teme Cfare keni veshur ne kete cast!! in Moda dhe estetika
1 Orë Më Parë
Abis iu përgjigj një teme What's on your mind..? in Lojra
1 Orë Më Parë
NeVertiti iu përgjigj një teme Thenie filozofike in Filozofia
1 Orë Më Parë
NeVertiti iu përgjigj një teme Pyetje pergjigje te ndryshme.. in Lojra
1 Orë Më Parë
Delirium iu përgjigj një teme Loje me dy shkronjat e fundit..! in Lojra
1 Orë Më Parë
NeVertiti iu përgjigj një teme Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? in Diskutime shoqërore
1 Orë Më Parë
Monique iu përgjigj një teme Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? in Diskutime shoqërore
1 Orë Më Parë
Abis iu përgjigj një teme Cfare keni veshur ne kete cast!! in Moda dhe estetika
1 Orë Më Parë
Temat e reja
Krijimet e muajit Nentor 2018
lrm; Postuar Nga Monique lrm;(3 replies)
2 Ore me Pare in Konkursi i letërsisë!-2018.
Fatura e dritave, 800.000 lekë....
lrm; Postuar Nga NeVertiti lrm;(3 replies)
17 Ore me Pare in Portali i forumit
FIFA jep lejen, Kosova “fiton”...
lrm; Postuar Nga Delirium lrm;(1 replies)
1 Ditë më Parë in Futboll
Liverpool, mediat lëvdojnë...
lrm; Postuar Nga Delirium lrm;(0 replies)
1 Ditë më Parë in Futboll
Kush është babai?
lrm; Postuar Nga Arfenilla lrm;(5 replies)
1 Ditë më Parë in Të ndryshme
Poll
Results: Fotomania-Korrik-Travels
1-Bryzh- Belgjike
9.09%
2-Avenida Viera Souto
27.27%
3-Liqeni i madh
36.36%
4-City of dream
27.27%
5-Takim me qiellin
9.09%
6-Travel and tell no one
18.18%
7-Rrug e boshatisur
18.18%
8-Morning street
36.36%
9-Ne dritaren e makines time
9.09%
10-Shetitje verore ne nje qytet internacional
18.18%
11-Larg zemres
18.18%
12-Bramante Spiral Staircase
27.27%
13-Embelsi mbremje.
18.18%
14-Edinburg-Skoci
36.36%
15-Drejt teje
18.18%
Detyre e Shumfishte Sondasezh.
Votuesit: 11. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
Me te Mirat
Hiqet Shqiponja në hyrje të Tiranës
lrm;Postimi i Fundit Nga Monique lrm;(27 replies)
2 Dite me Pare in Aktualiteti
Pershendetje.
lrm;Postimi i Fundit Nga Frank lrm;(27 replies)
18 Ore me Pare in Mbi këtë forum
Djalë apo vajzë?
lrm;Postimi i Fundit Nga Artin lrm;(17 replies)
1 Ditë më Parë in Diskutime shoqërore
SKANDALI! Lista e financimeve ne...
lrm;Postimi i Fundit Nga Monique lrm;(15 replies)
3 Jave Me Pare in Aktualiteti
Unaza e Re, Basha krah banorëve...
lrm;Postimi i Fundit Nga Monique lrm;(14 replies)
2 Ore me Pare in Aktualiteti
Vrasja në Bularat, Ministria e...
lrm;Postimi i Fundit Nga Abis lrm;(11 replies)
2 Jave Me Pare in Aktualiteti
Aeroporti më i madh në botë që...
lrm;Postimi i Fundit Nga Loverboy lrm;(9 replies)
2 Jave Me Pare in Aktualiteti botëror
Vritet nga RENEA Kostandinos Kaçifa
lrm;Postimi i Fundit Nga Aver lrm;(8 replies)
2 Jave Me Pare in Kronika e zezë
Referime
arta besim bonoparti bonton challenge chat fajtori chat shqiperia dashuria dashurie dhurata engjejt eshte fashion femra forum shqiptar gezuar 8 marsi hajdarmataj internet of things jeta kufij libra libra shqip marku mbreteri moda ndjenje nictjeter rama xhafa tahiri rroshi shkarko urime 8 marsi
Tag
arta besim eshte forum shqiptar gezuar 8 marsi hajdarmataj marku microsoft windows rama xhafa tahiri rroshi urime 8 marsi
-- Forumi
-- Vizitoret
---- Kuqe
---- blu
---- Jeshil
Na Kontaktoni
Fv
Rregullat e Pordorimit
Kreu
Të gjitha kohët janë në GMT +1. Ora tani është 14:08.
Rezervuar nga vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright copy; 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Optimisation provided by
DragonByte SEO v2.0.41 (Pro) -
vBulletin Mods amp; Addons Copyright copy; 2018 DragonByte Technologies Ltd.Copyright ©2004-2017 ForumiVirtual.ComProudly Powered by: vBSocial Wall | PWA by iA1.

Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:42.195ms